9 Ağustos 2008 Cumartesi

Başka bir takıma gitmem

Başka bir takıma gitmem Attığı gollerle hem takımın şampiyonluğunda büyük pay sahibi, hem de ligin gol kralı olan Taner Gülleri kaptanlığı bırakmasının ardında başka nedenler aranmasının çok yanlış olacağını söyledi. Taner, "Kocaelispor'dan gitmeyeceğim ve Süper Lig'de formamı giyeceğim" dedi.

Yeni bir karar değil
2007-2008 sezonunda attığı 21 golle gol kralı olan şampiyon Kocaelispor'un deneyimli ismi Taner Gülleri, bundan böyle futbola daha çok motive olacağını söyledi. Kararını Kartepe kampı öncesi hem yönetime, hem de teknik heyete söylediğini hatırlatan Taner Gülleri, "Takıma daha faydalı olmak istiyorum. En önemlisi futboluma konsantre olacağım. Faydasını da hep birlikte göreceğiz" dedi.

Kişiliğime aykırı
Bu kararı verirken başka bir düşüncesinin kesinlikle bulunmadığını söyleyen Taner görüşlerini şöyle sürdürdü; "Kaptanlığı bırakıp, gitmem diye bir şey kesinlikle yok. Sezon bittiğinden beri bir sürü takım kapımı çaldı, çalmaya devam ediyor. Hem de inanılmaz paralar teklif ediliyor. Bu tür şeyler kişiliğime aykırı. Para için formamı satmam. Şampiyon olan takımımın formasını giyeceğim."

Her şey güzel olacak
Kartepe, ardından Viyana kampının çok olumlu geçtiğini belirten Taner Gülleri, "Elbette hazırlık maçlarının bir değeri vardır. Yeni bir takımız. Kaynaşma ve uym süreci yavaş yavaş geride kaldı. Lige kadar bu takım her şeyiyle hazır olur. Önemli olan takımın birlik ve beraberliği. Bu da en üst seviyede. Yeniden söylüyorum, kararımın arkasında başka bir neden asla yoktur" dedi.
Levent ULUSAY

Hiç yorum yok: